Kišenė OPEN 2023

Norime padėkoti visiems dalyvavusiems ir nepabijojusiems atvykti išbandyti Kišenės takelių. Taip pat didelis AČIŪ Kišenės boulingo personalui, už takelių priežiūrą ir aptarnavimą. Kviečiame pasigrožėti įamžintais turnyro momentais.

Viso turnyre sudalyvavo net 54 žaidėjai, o kova dėl patekimo į finalinius etapus vyko iki pat paskutinio užėjimo paskutiniųjų metimų.

Visų pirma norime paskelbti ir pasveikinti loterijos nugalėtojus. Sekmadienį po paskutinio užėjimo buvo ištraukti laimingieji biletėliai. Net 2 prizus, kamuolį ir valiklį laimėjo Modestas Čečkauskas, o kamuolio šluostė atiteko svečiui iš Estijos.

Dvejetų įskaita.

Viso dvejetų įskaitoje buvo sudaryti 35 dvejetai. Nugalėtojais tapo 12 užejime sėkmingai pasirodę Aidas Borodinas ir Donatas Lengvinas (203,2 bendras 10 partijų vidurkis) iš pirmos vietos išstūmę nuo pirmo užėjimo ten buvusius Aidą Daniūną ir Rimvydą Balžeką (201,3 vid.). Trečią vietą iškovojo Aidas Borodinas su Osvaldu Noreika (196,2 vid., 6 užėjimas)

Moterų, Senjorų, Mėgėjų finalai:

Moterų įskaitos finale, po labai atkaklios kovos, nugalėjo Rasa Germanvičienė įveikusi Astą Dambrauskienę 149-146.

Senjorų įskaitoje į finalą užtikrintai pateko Giedrius Burneikis, kuriame susitiko su Sauliumi Gedgaudu. Įnirtinga kova iki paskutinio metimo, kurioje Saulius, pademonstravęs šaltus nervus, finalinę partiją laimėjo rezultatu 186-182.

Mėgėjų įskaitoje, sulaukęs varžovo klaidos paskutiniame pusfinalio partijos metime, į finalą pateko Gytis Budinas, kur susitiko su savo broliu Ryčiu Budinu. Šį kartą Rytis įrodė pranašumą prieš Gytį ir finale nugalėjo rezultatu 168-162.

Bendrosios įskaitos finalai.

Į Stepladder finalus po 3 etapo pateko: Arnoldas Jurgelevičius (210,3 vid.), Aidas Daniūnas (205,3 vid.), Osvaldas Noreika (202,8 vid.), Aivaras Arnašius (189,5 vid).

Pirmojoje dvikovoje susitiko Aivaras Arnašius ir Osvaldas Noreika. Jau nuo pirmųjų metimų Osvaldas įrodė savo pranašumą ir partiją, be didesnės intrigos, laimėjo rezultatu 240-144.

Antrojoje partijoje Osvaldo laukė pasaulio čempionas – Aidas Daniūnas. Deja, Osvaldui nepavyko palaikyti pirmos partijos tempo ir Aidas Daniūnas gana nesunkiai žengė į finalą rezultatu 201-140

Trečioje partijoje – turnyro finale susitiko užtikrintai visą finalinę dieną žaidęs Arnoldas Jurgelevičius ir Aidas Daniūnas. Įtampa turėjo įtakos abiejų sportininkų žaidimui, bei nelengvos tepimo sąlygos tapo labai sunkiai įkandamos, todėl klaidų neišvengė abu sportininkai. Tačiau, po atkaklios kovos turnyro, nugalėtoju tapo Arnoldas Jurgelevičius, savo varžovą įveikęs rezultatu 166-156.